Glasservis design Vallien
2019-04-17
635053
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL VALLIEN, "Chateau", glasservis, 31 dlr, Kosta Boda, bestående av 9 konjakskupor, 8 vinglas (höjd ca 17,5), 10 snapsglas, 4 champagnestrutar
Bruksslitage, enstaka mindre nagg kan förekomma