Bordslampa
2019-04-23
635032
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, förgyllt lergods, höjd inkl skärm ca 98 cm
Smärre slitage.