Ljuskrona
Avslutad
2019-04-17
634988
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSKRONA, 1930-/40-tal, 5-armad stomme i mässing, ljusfästen med lampskärmar i textil, höjd t.o.m takfäste ca 65 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen