Takampel 1930-tal
Avslutad
2019-04-17
634985
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
AMPEL, 1930-tal, stomme i mässing, dekorelement föreställande blad, kupa i gultonat glas, höjd t.o.m takfäste ca 58 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen