Bengt Lindström litografi
2019-04-16
634982
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad 304/360, ca 70,5x51 cm
Ej ramad, gulnad