Gustave de Breanski oljemålning
2019-04-17
634969
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
GUSTAVE DE BREANSKI (Storbritannien, 1856-1898): Kustmotiv med fiskebåtar och fiskare, signerad Gustave de Breanski, olja på duk, ca 60x45 cm