Bordslamap mässing Boréns
2019-04-17
634963
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, Boréns AB, Borås, kulformad stomme i mässing på rund fot, 1960/70-tal, höjd med skärm ca 121 cm
Smärre bruksslitage