Joan Miro färglitografi
2019-04-19
634955
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, färglitografi, Mourlot 275, 1963, bildmått ca 38x28 cm
Smärre slitage