Bengt Wallberg
2019-04-16
634905
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT WALLBERG (1931-2004): (2) "Cirkus" samt "Utanför fönstret", signerade och daterade Wallberg, 190 ex, bladmått ca 31x29 cm
Lösa blad