Lykta
2019-04-16
634802
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LYKTA , 1900-talets tredje kvartal, elektrifierad, stomme i aluminium, höjd ca 110, 60x60 cm
Slitage, skärm med mindre bucklor samt ett mindre hål