Bordslampa i empirestil
2019-04-21
634750
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, empirestil, 1930-tal, mässing, kannelerat skaft, fot med växtornamentik, höjd ca 59 cm
SAV garanterar ej funktionen. Skärm med bucklor