Madeleine Pyk
2019-04-13
634736
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad M. Pyk, akvarell, ca 22x15 cm
Ej examinerad ur ram