Stanislaw Zoladz färglitografi
2019-04-13
634732
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Kustbild - sommar, signerad och daterad Zoladz -89, 243/320, färglitografi, bildmått ca 38x55 cm