Sommarlandskap oljemålning
2019-04-13
634715
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sommarlandskap med figurer, signerad, olja på duk, ca 25,5x36 cm
Lagningar, retuscher