Bordslampa
2019-04-12
634494
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1950-tal, vitlackerad skärm, kromat underrede, höjd ca 25 cm
Färgavfall, slitage, funktionen garanteras ej