Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2019-04-12
634479
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Djurgårdsbron, signerad Kliuchnikov, daterad atergo 2016, olja på duk, ca 55x80 cm, oramad