Karusellhäst 1900-tal

Karusellhäst 1900-tal
Karusellhäst 1900-tal
Karusellhäst 1900-tal
Karusellhäst 1900-tal
Karusellhäst 1900-tal
Karusellhäst 1900-tal
Karusellhäst 1900-tal
Karusellhäst 1900-tal
Karusellhäst 1900-tal
Karusellhäst 1900-tal
Karusellhäst 1900-tal
Karusellhäst 1900-tal

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARUSELLHÄST, 1900-talets första hälft, skulpterat och polykromt bemålat trä, höjd 119, längd 105 cm

Åldersrelaterat slitage

634427

2019-04-13