Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
IKON, 1800-tal, Ryssland, risa i silver, probör Alexandr Ilyich Yashinkov, St. Petersburg 1820, märkt M:CP, ca 17x14 cm
Risa med skador och bortfall, måleri med rester av putsmedel
634337
2019-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här