Folke Ricklund oljemålning
2019-04-12
634292
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FOLKE RICKLUND (1900-1986): "Mot vår" signerad samt daterad 1973, olja på duk uppsatt på pannå, ca 28x53 cm