Hjalmar Falk
2019-04-13
634269
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HJALMAR FALK (1856-1938): Vintermotiv, signerad HjFalk, akvarell, ca 18x25,5 cm