Byrå sengustaviansk
2019-04-12
634238
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BYRÅ, omkring 1800, sengustaviansk, med stenskiva, mahohnyfanér, lister och beslag i mässing, höjd ca 83, 119x59 cm, nyckel finns
Skiva med skador, torrspickor, fanerlagningar