Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VASILI LEVI (1878-1954): "Syrener", blomsterstilleben, signerad V. Vasili, olja på pannå, ca 47x63,5 cm
634174
2019-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här