Lennart Jirlow litografi
2019-04-12
634126
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Ateljemotiv från Paris, signerad L. Jirlow, numrerad 128/280, färglitografi, ca 39x49 cm
Ej examinerad ur ramen