Abstrakt
2019-04-29
634107
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Abstrakt, signerad på baksidan samt monogramsignerad, lack på papp-pannå, ca 35x35 cm
Oramad