Guennadi Kalinitchenko oljemålning
2019-04-11
634097
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUENNADI KALINITCHENKO (född 1949): "Ukrianskt keyboard", signerad G Kalintchenko, olja på duk, 53x58 cm