Guennadi Kalinitchenko oljemålning
2019-04-11
634090
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUENNADI KALINITCHENKO (född 1949): Spelande flicka, monogramsignerad och daterad -87, olja på duk, 60x46 cm