Ulf Wahlberg
2019-04-12
634075
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF WAHLBERG (född 1938-2014): "Vintervila", signerad, daterad -99 samt numrerad 178/240, färglitografi, bladmått ca 36x46 cm
Ej examinerad ur ramen