Oidentifierad konstnär oljemålning signerad
2019-04-11
633960
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Parklandskap, monogramsignerad och daterad SD 1919, olja på pannå av papp, ca 21,5x21,5 cm