Bengt Lindström litografi
2019-04-12
633957
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad och numrerad 15/100, färglitografi, ca 48x70 cm
Ej examinerad ur ramen