Bordslampa Fornasetti
2019-04-14
633926
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
FORNASETTI, bordslampa, 1960/70-tal, mässing samt litograferad plexi, design Piero Fornasetti, märkt "FORNASETTI.MILANO", höjd med skärm 60, 50x22 cm
Bruksslitage, en fotknopp saknas