Byrå rokokostil
2019-04-18
633878
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanérad i flertalet träslag, dekor av intarsia, förgyllda beslag, höjd ca 80, 110x53 cm
Nyckel saknas, smärre sprickor o fanérskador