Gouache Kina
2019-04-16
633796
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOUACHE, på textil, Kina, 1900-talets början, motiv av figurscen på terrass, ca 77x40 cm
Slitage, fläckar