porslin 15 delar
2019-04-14
633757
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 15 st., Kina, 17/1800-tal, porslin, bestående av: 8 djupa tallrikar, 2 bärtallrikar samt 5 flata tallrikar
sprickor, nagg, slitage