Kopparstick 1700-tal
2019-04-14
633747
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KOPPARSTICK, 2 st., 1700-tal, porträtt, ca 32x22 samt 34x22 cm
gulnade, slitage