Yrjö Edelmann
2019-04-12
633674
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), Skidskytten, signerad och numrerad Y Edelmann 145/250, litografi, bildmått ca 39x55,5 cm