Joan Miro
2019-04-16
633649
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): , färglitografi, ur serien "Maravillas", signerad i trycket, ca 19x39 cm