Flos taklampa
Avslutad
2019-04-11
633622
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 2 000 SEK |
PHILLIPPE STARCK, "Miss K", taklampa, Flos, Italien 2000-tal, skärm i folierad plast, höjd ca 31 cm, Ø ca 40 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen