Heijo Hangen
2019-04-28
633617
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HEIJO HANGEN (Tyskland, 1927-1977): Ordnungsfolge 103, signerad samt daterad Heijo Hangen -75, numrerad 15/20, färgserigrafi, bladmått ca 50x70,
Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april
Oramad