Tallrikar mm Kina 1700-tal
2019-04-10
633549
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 7 st, UPPLÄGGNINGFAT, BÄRTALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 16-23, fat 24x17 cm
Sprickor och nagg