Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-04-10
633479
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, rumsinteriör, signerad G Ewerts, olja på duk, bildmått ca 49x59 cm
Ytslitage