Madeleine Pyk litografi
2019-04-11
633445
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK, (född 1934): Cirkus, signerad Madeleine Pyk, 72/100, färglitografi, bildmått 54x65 cm