Edvin Ollers oljemålning
2019-04-11
633414
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959), Blomsterstilleben, signerad och daterad E. Ollers och daterad 45, olja på duk, 31x44 cm