Gallerskål 1800-tal
2019-04-10
633402
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GALLERSKÅL, porslin, 1800-talets första hälft, delvis förgylld, höjd 21, diameter 24 cm
Slitage