Porträtt
2019-04-13
633351
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal), olja på duk uppklistrad på pannå, ca 37x29 cm