Paavo Tynell taklampa
2019-04-15
633314
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 300 EUR |
PAAVO TYNELL, taklampa, Idman, 1900-talets mitt, två ljuspunkter, mässingsstomme, flätad rottingsskärm, tråddekorationer, höjd 42 cm, diameter 33 cm
Små skador på skärmen och en tråddekor utbytt