Ljusstakar 1800-tal
2019-04-10
633297
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, fasettslipat klarglas, fot i svart glas, 1800-talets senare del, höjd 19,5 cm