Leopold Fare oljemålning
2019-04-10
633282
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LEOPOLD FARE (1926-1996): Landskapsmotiv, signerad Fare, olja på duk, 30x39 cm