Leopold Fare oljemålning
2019-04-10
633281
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LEOPOLD FARE (1926-1996): "Clair i ateljén", signerad Fare, olja på duk, 74x58 cm