Theo Tobiasse färglitografi
2019-04-11
633203
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Komposition med figurer, signerad och numrerad 7/200, färglitografi, bildstorlek ca 50x65 cm
Ej examinerad ur ramen