Carl-Fredrik Reuterswärd litografi
2019-04-10
633150
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), Jubileumsåret - Pingvin, numrerad 142/200, färglitografi, bladstorlek 81x58 cm
Saknar glas